Geoblog.pl    olbin    Podróże    Polowanie na warany - jeszcze piszÄ™.    Singapur

Singapur

Singapur
Singapur, Singapore

Kochani, jesteśmy już w Singapurze. Cały czas mam w planach usiąść i coś napisać, ale jakoś nie ma czasu. Postaram się to nadrobić, bo jest dużo do opowiadania. Żyjemy i mamy się dobrze. Nadaję do Was z hostelu. Jest po północy Właśnie wróciliśmy ze spaceru z naszymi współlokatorami z pokoju: Chinką Joanną, Wietnamczykiem Henrym i Włochem Marco, więc się nam nie nudzi. Dolecieliśmy dzisiaj rano. Nigdy więcej nie będę rezerwować porannych biletów. Kolejna pobudka o 4 w nocy i wycieczka na lotnisko nie sprzyjają dobrej kondycji.
Ostatnie dwa dni spędziliśmy z Bertin - dziewczyną, którą poznałam 5 lat temu w Yogyakarcie. Wczoraj zabrali nas skuterami do swojej wioski, gdzie byliśmy wielką atrakcją. Każda osoba po kolei chciała mieć zdjęcie z nami, ponieważ większość z tych osób nigdy nie widziała turysty. Indonezyjczycy są niezwykle gościnni i pomimo biedy, obdarowali nas wszystkim czym mogli. Pożegnanie było bardzo smutne i nawet rozważałam, aby z nimi zostać. Kolejny wyjazd tylko do Klaten. (:
Mamo, nie martw siÄ™.

• zdjÄ™cie
  • zdjÄ™cie
Ola
Ola - 2014-09-16 18:23
jeśli chodzi o zdjęcia to już widzieliśmy je na facebooku :))

Olbin
Olbin - 2014-09-17 09:30
To jest 1/5. Muszę zacząć zbierać opłaty za pozowanie, jak niedźwiedź w Zakopanem. Siedzimy wlasnie na lotnisku w Kuala Lumpur. Zaraz wsiadamy do samolotu. Kierunek Krabi. Przeczuwam, że akurat tam będę miała aż za dużo czasu, wiec postaram sie z Wami jakoś skontaktować. (:

Olbin
Olbin - 2014-09-17 09:32